تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، می تواند هم مشکلات معیشتی، هم مشکل اقتصاد و کاهش ارزش پول ملی را حل کند و هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند.     "مقام معظم رهبری"

آخرین اخبار

1398/04/02

آشنایی با دوره های آموزشی

ادامه...
1398/03/28

آشنایی با دوره های آموزشی

ادامه...
1398/03/22

آگهی استخدام

ادامه...
1398/03/20

آگهی استخدام

ادامه...
1398/03/20

برگزاری جلسه المپیاد ملی مهارت

ادامه...
  • ورود کاربر

  • نام کاربری
  • کلمه عبور

تاریخ انتشار : 1397/12/07

میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن مبارک باد.

بیستم جمادی الثانی مصادف با میلاد پربرکت بانوی بانوان جهان از آغاز خلقت تا پایان روزگار، در کشور ما به عنوان روز زن نامگذاری شده است. این روز را باید گرامی و پاس داشت، چرا که بهانه در بهانه است، اول تولد دخت نبی اکرم (ص) که با قدوم مبارکش شادی و شعف را به قلب مهربان پدر میهمان کرد و الگویی الهی برای زنان جهان شد، دوم روز بزرگداشت زن و به ویژه مادران این مرز و بوم است.
جای بسی خوشحالی است که بیش از نیمی از جامعه ایرانی را بانوانی تشکیل می دهند که همپای مردان، در عرصه های مختلف، بازوی قوی کار و تلاش در جامعه بوده و درهمه موفقیت های گذشته و حال ایران عزیز، سهم بسزایی داشته اند.

آموزشگاه علوم و فنون شمال، فرا رسیدن میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم اخلاق و قله رفیع فضائل صدیقه کبری،حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر را به مردم شریف ایران تبریک عرض نموده و سلامت و دوام توفیق همه بانوان این سرزمین، را به برکت نام مقدس حضرت مرضیه طاهره (س) از پیشگاه خداوند سبحان آرزو می نماید.

تلگرام

آموزشگاه علوم و فنون شمال را در تلگرام به نشانی زیر ملاحظه فرمایید:

http://www.telegram.me/olomfononshomal84

نظرسنجی

كاربر گرامي آيا به نظر شما، مطالب مندرج در سايت از لحاظ محتوا مناسب مي‌باشد؟

  بله

  تا حدودی

  خیر

ثبت نظر نمایش نتایج