پیام تبریک مهندس ابراهیم نیا به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

🔻به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزشی علوم و فنون شمال مهندس یاسر ابراهیم نیا سماکوش مدیر محترم مجتمع آموزشی علوم و فنون شمال و رئیس انجمن صنفی آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد شهرستان بابل طی پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

🔻در متن این پیام آمده است:

🔹بسمه تعالی

«هفته دفاع مقدس یادآور روزهای حماسه، رشادت، ایثار و از خود گذشتگی غیور مردان و شیر زنانی است که در لبیک به فرمان امام (ره) در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین این آب و خاک افزودند. همان هایی که اقتدار و استقلال امروز کشور مرهون صلابت، استقامت، پایداری و مجاهدت‌های آن‌هاست.

🔹اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ،فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقیة ا… الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) و ملت شهید پرور ایران اسلامی به خصوص مردم شریف، ولایت مدار وبا فرهنگ شهرستان بابل تبریک عرض نموده و از حماسه آفرینی جانبازان، آزادگان، ایثارگران و صبر و استقامت بی مثال خانواده محترم آنان به ویژه خانواده معظم شهدا تقدیر و تشکر می نمایم.

🔻از خداوند متعال توفیق پاسداری از خون شهدا و رهروی راه آن عزیزان را برای همگان مسئلت دارم.»

یاسر ابراهیم نیا

📌روابط عمومی مجتمع آموزشی علوم و فنون شمال